24 Nisan 2014 Perşembe

Fethiye Villa Tatili


Tatil denilince akla ilk gelen deniz, kum, güneş olmaktadır. Türkiye’nin Ege ve Akdeniz bölgesi deniz, kum ve güneşi ile dünyaca bilinmektedir. Antalya, Muğla, İzmir, Aydın gibi şehirler ve bu şehirlerde bulunan tatil beldeleri her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Alanya, Bodrum, Marmaris, Kemer, Göcek, Fethiye, Kuşadası, Çeşme gibi birçok belde turizm açısından gelişmiştir. Tatile gelen misafirler otel, motel, kiralık yazlık villa, tatil evlerinde konaklamaktadır.

Muğla ili Fethiye ilçesi de dünyaca ünlü tatil beldeleri arasındadır ve özellikle Ölüdeniz ile tanınmaktadır. Fethiye kiralık villada tatil yapmak isteyen misafirler turizm ve emlak şirketi ofislerinden ve internette yer alan fethiye kiralık yazlık villa web sitesinden rezervasyon yaptırmaktadır. Her zevke ve ihtiyaca uygun villa tipleri bulunmaktadır. Denize sıfır, deniz manzaralı, Fethiye manzaralı, orman manzaralı villalar bulunmaktadır.

Fethiye kiralık yazlık villada tatil yapan misafirler konforlu ve özgür bir tatil yapmaktadır. İstedikleri zaman villada, istedikleri zaman villa dışında vakit geçirmektedir. İstedikleri zaman villa bahçesinde yer alan özel yüzme havuzunda serinlemekte istedikleri zaman Fethiye plajlarında güneşlenmekte ve mavi bayraklı temiz denizde serinlemektedir. Yemek ihtiyaçlarını villada veya Fethiye restoranlarında gideren misafirler çeşitli aktiviteler de yapmaktadır.

Fethiye’de yapılan tatil aktiviteleri arasında su sporları ve dalış, yamaç paraşütü, kültür gezileri, tekne ile ada ve koy gezileri, foto safari, jip safari, doğa yürüyüşü gibi aktiviteler bulunmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder